orientlogo

Kurumsal

Şirket sahibi Ziraat Mühendisi Savaş SÖZERİ, 1964 yılında Balıkesir iline bağlı Edremit ilçesinin Zeytinli beldesinde dünyaya gelmiştir.

İlk, orta ve lise eğitimini Edremit`te tamamlayan Savaş SÖZERİ 1982 yılında girdiği Ege Üniversitesi`nden 1986 yılında Ziraat Mühendisi olarak mezun olmuştur.

1994 yılında, şu anki adresinde Barış Çiçekçilik ve Tarım Limited Şirketi`ni kurarak mevcut fidanlığında kendi üretimi olan çiçek ve nar ve zeytin fidanlarını kullanarak ticari faaliyetine başlamıştır.

Yoğun emek ve gayretleri ile kendi üretimi olan fidan ve çiçekleri ile gerek yurt içine ve gerekse yurt dışına hizmet vermektedir.

Ayrıca deneyimli çalışanları vasıtasıyla siz değerli müşterilermizin her türlü etkinlik ve organizasyonlarına profesyonel destek vermekte olan BarışÇiçekçilik ve Tarım Limited Şirketi peyzaj ve dekorasyon konularındaki isteklerinize de mevcut bilgi ve tecrübesiyle en kısa sürede ve makul fiyatlar ile cevap verebilecek yetenektedir.

Şirket olarak vizyonumuz;
Biz bu işe çiçekleri görmek isteyeceğiniz en güzel forma getirerek başladık ve bu çiçekler siz değerli müşterilerimizi tanımamıza aracı oldular. Barış Çiçekçilik 15 Kasım 1994 yılında bu prensiple kuruldu. Zaman geçtikçe sizler tarafından daha çok benimsendik, sevildik. Daha iyi hizmet vermek için büyümeye, kaliteye odaklandık.

2004 yılında Düğün-Davet organizasyonlarıyla özel günlerinizde,mutluluğunuzu en yüksek seviyelere çıkarttık.Çiçekçilik sektöründeki başarımızı, üyesi olduğumuz İnterflora Çiçekçiler Derneği`ndeki çalışmalarımızla bir çok ödüllere sahip olduk.

Üstlendiğimiz her işi, rekabette bizi üst sıralara taşıyacak seviyede yapar ve mutluluğunuzu garanti altına alırız. Bizim için başarı, herşeyden önemlidir. Ama en önemlisi kendimize güvenimizdir.

Müşteri memnuniyeti ilkesiyle bu güne kadar edindiğimiz dost ve müşterilerimizin arasına sizleride eklemek bize büyük mutluluk verecektir. Bu yolda daima en iyi hizmete layık olan sizleri dileklerinizle,güveninizle bekliyoruz.

Sizlere karşı sorumluluğumuzun bilincindeyiz ve bu sorumlulukların gereklerini yapmak için çalışmaya devam edeceğiz.

En derin sevgilerimizle...

Rezervasyon Yap

Orient Düğün Salonları Rezervasyon Formu
Ad Soyad (*)

İsminizi yazmalısınız

Telefon (*)

Eksik veya hatalı
E-mail (*)

Email hatalı veya eksik
Size nasıl geri dönüş sağlayalım? (*)

Bir seçim yapmalısınız

Organizasyon Tarihiniz (*)


Geçersiz Giriş

Salon Tipi (*)

Bir seçim yapmalısınız
Organizasyon Tipi (*)

Bir seçim yapmalısınız

İstekleriniz (*)

Bir seçim yapmalısınız
Ekstra İstekleriniz & Görüşleriniz (*)

Bir şeyler yazmalısınız

Doğrulama Kodu (*)
Doğrulama Kodu   Değiştir
Yanlış kodbariscicekcilik

ORİENT DÜĞÜN SALONLARI
Tel: 0266 373 7447 - 0266 381 0530 • Gsm: 0532 231 5771 - 0530 313 4831